SILVERSKEDAR, svensk, norsk samt engelsk stämpling, vikt 397 gram.

279603. SILVERSKEDAR, svensk, norsk samt engelsk stämpling, vikt 397 gram.

12 st med dekor av blomma, Y8 (1949)
Blandade skedar, stämplade mellan åren 1907 - 1957
Motivskedar, olika modell.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivskedar, olika modell.

Bruksskick.

Antal besök: 718