BIJOUTERIER, 6 delar, gul- och vitmetall samt strass, bl.a. Pold Design, Danmark. 1900/2000-tal.

279597. BIJOUTERIER, 6 delar, gul- och vitmetall samt strass, bl.a. Pold Design, Danmark. 1900/2000-tal.

3 st halsband, längd 41 - 58 cm.
2 par örhängen, längd 3,3 cm.
1 st brosch, 4,5 x 4,5 cm.

Bruksslitage, ett stopp saknas till ena örhänget.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 par örhängen, längd 3,3 cm.
1 st brosch, 4,5 x 4,5 cm.

Antal besök: 1 375