KARL AXEL PEHRSON. "Insectifera", färglitografi, signerad och numrerad 9/120.

279592. KARL AXEL PEHRSON. "Insectifera", färglitografi, signerad och numrerad 9/120.

Daterad -68, ca 40 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram, ram med skador.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -68, ca 40 x 54 cm.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Antal besök: 784