MODELLBILAR, 10 st, Franklin Mint, 1900-talets slut.

279589. MODELLBILAR, 10 st, Franklin Mint, 1900-talets slut.

I skala 1:24.
1 st Corvette, modell från 1953.
1 st Rolls Royce Silver Ghost, modell från 1907.
1 st Mercedes Benz 300SL, modell från 1954.
1 st Duesenberg SJ Twenty Grand, modell från 1933.
1 st Bugatti Atalante Type 57 S C, modell från 1936.
1 st Bugatti Royale Coupé Napoleón, modell från 1930.
1 st Auburn 851 Speedster, modell från 1935.
1 st Duesenberg J Derham Tourster, modell från 1930.
1 st Mercedes Benz 770K Grosser, modell från 1935.

Smärre bruksslitage, ej garanti att alla detaljer finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

I skala 1:24.

Antal besök: 1 535