(606) VETTAR, svenska.

(606) VETTAR, svenska.
279475. (606) VETTAR, svenska.

2 stycken av frigolit ca 1950-tal.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 335