SKRIVBORDSLAMPA, "Tuben", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970-tal.

279437. SKRIVBORDSLAMPA, "Tuben", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970-tal.

Vit plast, längd 80, höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 685