SMYCKEN, 6 st, förgyllt silver.

2794177. SMYCKEN, 6 st, förgyllt silver.

Ett par örhängen med pärla, skruvbakstycke, längd ca 1,5 cm
Ett armband, stavlänk med pärlor, längd ca 14,5 cm
Kedja med droppformat hänge, längd ca 45 + 2 cm
Hänge, pärla i "bur", längd ca 2 cm
Hänge, hjärta med slipad cubic zirconia, längd ca 2 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 172