3 BARPALLAR.

3 BARPALLAR.
2794039. 3 BARPALLAR.

Böjträ, lackade. Diam sits ca 35 cm. H ca 75 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
2794039. 3 BARPALLAR.

Slitage, repor.

Antal besök: 414