Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
TRYCKKOKARE, "Easiwork Health Cooker No 9", England, 1900-talets första hälft.
279395. TRYCKKOKARE, "Easiwork Health Cooker No 9", England, 1900-talets första hälft.
Höjd ca 42 cm.
Slitage, bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 42 cm.
Slitage, bucklor.
Auktionshuset Kolonn
1 209