FÅTÖLJER, mahogny, beige klädsel, 2 stycken, 1900-talets andra hälft.

279391. FÅTÖLJER, mahogny, beige klädsel, 2 stycken, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 96 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage.
Den ena stolens klädsel är ställvis mörkare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 96 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 535