SPEGELSKÅP/VITRINSKÅP, jugend. 1900-talets början.

279341. SPEGELSKÅP/VITRINSKÅP, jugend. 1900-talets början.

Bredd 135, djup 38, höjd 220 cm.

Slitage, skador, lagningar, 3 små glasrutor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 511