KARIN PERSSON. Vattenväxter, litografi, signerad.

2793418. KARIN PERSSON. Vattenväxter, litografi, signerad.

289/310, ramstorlek 40 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 327