BOKHYLLA, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, Bra Bohag, 1900-tal.

279315. BOKHYLLA, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, Bra Bohag, 1900-tal.

Längd 135, bredd 46, höjd 182 cm.

Bruksslitage, repor samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 052