Luftbubblor i glaset, vriden fot, blå kant och fot, höjd 16-17 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Visst slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!
Luftbubblor i glaset, vriden fot, blå kant och fot, höjd 16-17 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Visst slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!