BORDSLAMPA i mässing och plåt, Nya Öia, 1900-talets andra hälft.

279274. BORDSLAMPA i mässing och plåt, Nya Öia, 1900-talets andra hälft.

Höjd 52 cm.

El ej funktionstestad
Repor
Smutsig
Ljusknapp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm.

El ej funktionstestad
Repor
Smutsig
Ljusknapp saknas.

Antal besök: 2 686