ERIK TRYGGELIN. "Vid Tåkern", signerad och daterad 1926.

279270. ERIK TRYGGELIN. "Vid Tåkern", signerad och daterad 1926.

Ca. 12x23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 12x23 cm.

Antal besök: 1 129