Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ERIK TRYGGELIN. "Vid Tåkern", signerad och daterad 1926.
279270. ERIK TRYGGELIN. "Vid Tåkern", signerad och daterad 1926.
Ca. 12x23 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 12x23 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 129