FAT, silver, art noveau-stil, 1900-tal, vikt ca. 95,8 gram.

279262. FAT, silver, art noveau-stil, 1900-tal, vikt ca. 95,8 gram.

Ca. 13x9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 13x9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 736