MATSALSMÖBEL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

279245. MATSALSMÖBEL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bordets längd 140, bredd 100, höjd 74, 2 skivor á 48 cm.
6 stolar höjd 92 cm.

Smärre bruksslitage, viss solblekning, en iläggsskiva med repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar höjd 92 cm.

Antal besök: 679