OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. VÄGGRELIEF, skjorta, signerad Åsa Svensson och daterad -98.

279241. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. VÄGGRELIEF, skjorta, signerad Åsa Svensson och daterad -98.

Rammått 95 x 85 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 95 x 85 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 175