Dagbädd/soffa, ek, ull, 1970-tal.

2792392. Dagbädd/soffa, ek, ull, 1970-tal.

Dagbädd/soffa, ek, ull, 1970-tal. Dagbädd med glaserad ekram och en lös sits- och ryggklädsel av beige, fläckigt ulltyg, utrustad med förvaringsutrymme under sittklädseln, H.75cm, sitthöjd: 38cm, L.190 cm, W.80cm.

Åldersanpassade tecken på gnidning och slitage, partiella fläckar i tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 562