Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
OLLE LARSSON. "vårvinter, Uppland" olja på duk, signerad.
279224. OLLE LARSSON. "vårvinter, Uppland" olja på duk, signerad.
53x64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
53x64 cm.
Växjö Auktionskammare
1 721