LEIF KANDER. "Vårljus". Olja på duk, signerad och daterad -94.

279218. LEIF KANDER. "Vårljus". Olja på duk, signerad och daterad -94.

115x88 cm.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

115x88 cm.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 3 683