MADELEINE PYK. "Vargarna".

MADELEINE PYK. "Vargarna".
2792176. MADELEINE PYK. "Vargarna".

Olja på duk, signerad M. Pyk. ca 34 x 32 cm. (ca 37 x 35 cm.)

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 765