LJUSSTAKAR, 3 st, "Tulpan", Pierre Forsell, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

279189. LJUSSTAKAR, 3 st, "Tulpan", Pierre Forsell, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 19 - 23 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 - 23 cm.

Visst slitage.

Antal besök: 4 975