MARI RANTANEN. Komposition, signerad och daterad 2003.

2791647. MARI RANTANEN. Komposition, signerad och daterad 2003.

Bildstorlek 27x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mari Rantanen (Född 1956)

Tema

Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 27x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mari Rantanen (Född 1956)

Tema

Modern Art & Design

Antal besök: 1 344