TELEFONBORD, 1920/30-tal, betsad björk.

2791524. TELEFONBORD, 1920/30-tal, betsad björk.

Höjd ca 53 cm, 45x25 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53 cm, 45x25 cm.

Antal besök: 437