BOKHYLLA, 6 delar, teak, 1960-tal.

279121. BOKHYLLA, 6 delar, teak, 1960-tal.

Med 3 st hyllor samt 3 st underskåp.
1 st hylla, längd 90, bredd 24, höjd ca 100 cm.
1 st hylla, längd 90, bredd 24, höjd 55 cm.
1 st hylla, längd 60, bredd 24, höjd ca 100 cm.
1 st underskåp med 2 st skjutdörrar, längd 90, bredd 40, höjd 70 cm.
1 st underskåp med 4 st lådor, längd 60, bredd 40, höjd 70 cm.
1 st underskåp med 2 st lådor, längd 90, bredd 40, höjd 38 cm.

Bruksslitage, missfärgningar, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 641