EINAR EMLAND. Olja på duk, Fiskargummor, signerad Emland.

279116. EINAR EMLAND. Olja på duk, Fiskargummor, signerad Emland.

62 x 47 cm.

Einar Emland (1916–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 47 cm.

Einar Emland (1916–1994)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 965