Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
FOLKE LARSSON. flicka på äng, olja på duk, signerad Folke Larsson.
279108. FOLKE LARSSON. flicka på äng, olja på duk, signerad Folke Larsson.
62 x 50 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 x 50 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
9 461