LINDORM LILJEFORS. räv i skogslandskap, olja på masonite, signerad och daterad Lindorm L -75.

279089. LINDORM LILJEFORS. räv i skogslandskap, olja på masonite, signerad och daterad Lindorm L -75.

33 x 44,5 cm.

Bruiksslitage.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 44,5 cm.

Bruiksslitage.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 184