TAKLKAMPOR, 3 stycken, "Hotta", vitlackerad metall, IKEA.

2790671. TAKLKAMPOR, 3 stycken, "Hotta", vitlackerad metall, IKEA.

Diameter 29 cm.

Bruksslitage, plastskydd saknas samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 29 cm.

Antal besök: 375