TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, Berga Form, 1900-tal.

2790546. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, Berga Form, 1900-tal.

Bord höjd 70 cm, diameter 110 cm.
Stolar 5 st höjd 94 cm, sitthöjd 47 cm.
Hopfällbara.

Väderrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hopfällbara.

Väderrelaterat slitage.

Antal besök: 3 005