279044. PARTI, armbandsur, 1900-tal.
Tissot, Seastar Seven.
Certina, Bristol 195. (Länk trasig).
Citizen, Quartz.
Seiko, Quartz.
Choice, Quartz.
Meta, Magnetic.
GlasHutte Made in GDR.
ARLA.
Skador, bruksslitage och Åldersslitage.
Ej Funktionstestade.