TEKANNA samt 2 BURKAR, "Matilda" Lisa Larson, Gustavsberg.

279036. TEKANNA samt 2 BURKAR, "Matilda" Lisa Larson, Gustavsberg.

Kannans höjd 16 exkl handtag, längd 21 cm.
Burkarnas höjd 10, diameter 8 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på kannans pip.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 481