KNIV. Fiskars, Finland.

KNIV. Fiskars, Finland.
2789878. KNIV. Fiskars, Finland.

Fiskars kniv i originalförpackning, samt med medföljande certifikat.
Personlig gravyr på knivslidan.
Knivens totala längd ca 21 cm.

Oanvänd kniv.
Smärre slitage så som repor på förpackningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oanvänd kniv.

Antal besök: 651