FÅTÖLJ, röd plysch.

FÅTÖLJ, röd plysch.
278911. FÅTÖLJ, röd plysch.

1900-talets mitt.

Bruksslitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
278911. FÅTÖLJ, röd plysch.

1900-talets mitt.

Bruksslitage och fläckar.

Antal besök: 1 916