VÄCKARUR, 2 stycken digitala, Jacob Jensen, Danmark.

2788853. VÄCKARUR, 2 stycken digitala, Jacob Jensen, Danmark.

14 x 4 x 2 cm.

Bruksskick, ytslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 x 4 x 2 cm.

Antal besök: 540