2 st skålar, musselformade på tre fötter, en med importstämpel, den andra med CGH, längd ca 13,5 cm
2 st ströare, 830silver, importstämpel, höjd ca 3,5 cm
2 st bägare, en med blomstergravyr stämplad BH, en stämplad GAB, höjd ca 7,5 cm
Sammanlagd vikt ca 226,5 gram.
Mindre bucklor, i övrigt bruksskick, monogramgravyr på bägare.