BJÖRN GIDSTAM. LITOGRAFI . "Sommar vid sjön".

278864. BJÖRN GIDSTAM. LITOGRAFI . "Sommar vid sjön".

72/100. 36 x 49 cm.

Ej utexaminerad ur ramen.
Åldersslitage.

Björn Gidstam (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

72/100. 36 x 49 cm.

Ej utexaminerad ur ramen.
Åldersslitage.

Björn Gidstam (Född 1938)

Antal besök: 3 440