POKAL, samt bägare, 6 delar, silver, Ek Kurt samt GAB, 1930/40-tal.

278861. POKAL, samt bägare, 6 delar, silver, Ek Kurt samt GAB, 1930/40-tal.

Vikt ca 334 gram.
Pokal höjd 12 cm
Bägare höjd 6 cm.

Bägarna med monogram samt smärre slitage, repor samt smärre svärtat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 334 gram.
Pokal höjd 12 cm
Bägare höjd 6 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 724