KERAMIK, 3 dlr, Upsala Ekeby 1930/40-tal.

2788577. KERAMIK, 3 dlr, Upsala Ekeby 1930/40-tal.

Glaserad keramik, Upsala Ekeby 1930/40-tal
1 st fat med hänklar diameter 28 cm
1 st vas med hänklar höjd 14 cm
1 st vas med hänklar höjd 12 cm.

Fint skick med mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 395