GOLVLAMPA i mässing, 1900-talets andra hälft.

278852. GOLVLAMPA i mässing, 1900-talets andra hälft.

Golvlampa i mässing med klot nedtill. Skärm i thaisiden med fransar medföljer.

Höjd med skärm 145 cm.

Bruksskick
Repor och fläckar
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med skärm 145 cm.

Bruksskick
Repor och fläckar
El ej funktionstestad.

Antal besök: 619