TRE SMÅ MANTEL KLOCKOR.

TRE SMÅ MANTEL KLOCKOR.
2788518. TRE SMÅ MANTEL KLOCKOR.

Att inkludera en liten mahogny klocka med modern rörelse av Comitti i London (Höjd 18,5 cm), en fyrkantig mässing/förgylld inför klocka av Elliott klockor med vind upp rörelse (Höjd 16cm) och en liten Mahogny kolumn klocka med mässing rörelse och pendel (Ingen nyckel) med en dekorativ ananas finial på toppen. (Höjd 33cm). (3).

Allmänt slitage på varje klocka, säljs i otestat skick. Kvadratisk klocka har synliga skador på fodralet.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 583