RULLBANDSPELARE, Sony TC-366 Solid State, 1970-tal.

2788253. RULLBANDSPELARE, Sony TC-366 Solid State, 1970-tal.

Längd ca 42, höjd ca 38 cm.

Fanerad.

Bruksslitage. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Delar kan saknas. Verkar sakna lock/skydd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 42, höjd ca 38 cm.

Fanerad.

Antal besök: 1 080