BYRÅER, 3 st, 1900-tal.

BYRÅER, 3 st, 1900-tal.
278820. BYRÅER, 3 st, 1900-tal.

Björkträ.
Längder mellan 83-102 cm
Höjd 84 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björkträ.
Längder mellan 83-102 cm
Höjd 84 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 573