BOKSKÅP, tidigt 1900-tal.

BOKSKÅP, tidigt 1900-tal.
278814. BOKSKÅP, tidigt 1900-tal.

Fanérad alm.
Invändigt med 4 hyllplan. Låda nertill.
Längd 95 cm
Bredd 36 cm
Höjd 190 cm.

Åldersslitage. En ruta med spricka. Fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanérad alm.
Längd 95 cm
Bredd 36 cm
Höjd 190 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 091