PARTI ASIATIKA, 5 delar, mestadels porslin.

278807. PARTI ASIATIKA, 5 delar, mestadels porslin.

Bestående bla mask, burk med lock, kannor, skål. Maskens höjd exkl skägg ca 21 cm.

Slitage och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 602