BORD med två stolar.

BORD med två stolar.
2787256. BORD med två stolar.

Bord
Höjd ca 76 cm
Diameter ca 75 cm
Stol
Höjd ca 94 cm
Bredd ca 44 cm
Djup ca 42 cm
Sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage, repor & märken,fläckar, nött.

Gör en kostnadsfri värdering!
2787256. BORD med två stolar.

Bord
Höjd ca 76 cm
Diameter ca 75 cm
Stol
Höjd ca 94 cm
Bredd ca 44 cm
Djup ca 42 cm
Sitthöjd ca 46 cm.

Antal besök: 404