SKÅL, porslin, med dekor av räkor, Rörstrand, 1900-talets början.

278677. SKÅL, porslin, med dekor av räkor, Rörstrand, 1900-talets början.

Diameter 14 cm
Höjd med räkor 8 cm.

Krackelerad, missfärgad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 14 cm
Höjd med räkor 8 cm.

Krackelerad, missfärgad.

Antal besök: 1 309