1980-talet soffbord/sidobord.

1980-talet soffbord/sidobord.
2786729. 1980-talet soffbord/sidobord.

1980-talets soffbord/sidobord, silverfärgad metallkonstruktion, lös glasskiva,
Mått ca.: H. 30 cm, B 80 cm, djup 80 cm.

Åldersanpassat tillstånd med smärre tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 315